Podkolenky a lýtkové návleky SLS3 už více než 10 let pokračují v dominanci na triatlonových a běžeckých kolbištích na nohou Filipa Ospalého, Petra Vabrouška, Radky Vodičkové, Honzy Zemaníka, Zbyňka Cypry, biatlonové reprezentace ČR, mistrovskhýc hokejistů Zlína. Vyzkoušejte je i Vy...!

11.5. Gratulace všem členům SLS3 týmu k osobákům na Pražském Mezinárodním Maratonu. V dešti a silném větru to nebylo jednoduché!

10.5. Tým Vabroušek-Polan-Slatinský vybojoval týmové titul Mistra ČR v dlouhém duatlonu na Krušnomanovi! Všichni skončili v top 10 mezi jednotlivci.

4.5. Radka Vodičková zvítězila v prestižním závodě Ironman 70.3 na Panenských ostrovech, přičemž porazila i hvězdy z havajské TOP 3!

3.5. Honza Zemaník v SLS3 suverénně zvítězil v Mistrovství ČR ve Skymaratonu PERUN 2014. Potvrdil tak pozici aktuální české jedničky v tomto odvětví. Prvenství v kategorii nad 40 let bral Petr Vabroušek.

24.1. Budějovický Mercury maraton a 2. místo pro Petra Vabrouška.

24.1. LH24 opět ovládnuta SLS3: 1. místo Jan Zemaník, 2. místo Zbyněk Cypra.

17.1. Petr Vabroušek obhájil v traťovém rekordu na náročné trati titul Israman (Ironman distance v izraelském Eilatu). 

8.12. Jan Zemaník a Zbyněk Cypra nezklamali ani v prestižní Pražské stovce (letos na trati 145km). Obsadili se svými partnery 1. a 2. místo na nejdelší trati. Oba používají stehenní a lýtkové návleky.

1.12. Radka Vodičková vybojovala dvě druhá místa na prestižním dvojzávodu v thajském Phuketu.

22.11. Petr Vabroušek po maratonu ovládl i závod na 100km a to opět v traťovém rekordu - 11:21!

20.11. Antarktický maraton zná svého vítěze - je jím Petr Vabroušek. Zvítězil v traťovém rekordu 3:34:11. Nikdo v předchozích 8 ročnících nebyl rychlejší. Petr se za dva dny pokusí o double i na trati 100km. V samotném závodě i regeneraci po něm spoléhá na polstrované podkolenky a stehenní návleky.

7.11. Filip Ospalý má za sebou skvělou premiéru na tratích Ironmana - na Floridě skočil sice až třetí, ale dosáhl fantastického času pod 8 hodin, čímž se postaral o nejrychlejší debut v historii. Filip se po celý závod spoléhal na nové zelené lýtkové návleky SLS3.

1.11. Již 6 hokejistů extraligové Sparty používá v zápasech i regeneraci podkolenky a stehenní návleky SLS3 - výsledek? Podívejte se do aktuální extraligové tabulky:-)!

5.8. Petr Vabroušek obhájil vítězství z předešlých let na Bigmanovi, Moraviamanovi i Slovakmanovi. Suverénně tak získal nejen titul Mistra ČR, ale také celkové vítězství v ČP.

1.6. Czechman Pardubice přinesl první tři příčky pro závodníky týmu SLS3 v pořadí: 1. Karol Džalaj, 2. Petr Vabroušek, 3. Honza Wainer (poprvé běžel v lýtkových návlecích SLS3 a poprvé zaznamenal nejrychlejší běh v závodě ČP v dlouhém triatlonu).

28.5. Možnost vyzkoušet a zakoupit si kompresky SLS3 i neopreny Blue Seventy získáváte nově v Praze v prodejně ENDURANCELAB na Veletržní 43.

26.5. Petr Vabroušek vybojoval na Ironmanu v Brazílii 6. příčku a Jana Candrová přidala 13. mezi ženami.

26.5. Filip Ospalý skončil v St. Poltenu při obhajobě loňského vítězství těsně za branami top 10.

25.5. Přema Švarc i Radka Vodičková v Brně obhájili titul Mistrů České republiky na tratích sprint triatlonu.

18.5. Při premiéře ČP v Bratislavě s přehledem zvítězil HonzaČelůstka před Přemou Švarcem.

12.5. Leoš Pelouch vybojoval na MČR v maratonu v Praze skvělou 4. příčku v čase 2:28:21!

11.5. Nejtěžší závod na českém území - duatlon Krušnoman ovládl i za pomoci stehenních návleků SLS3 Petr Vabroušek. Na páté pozici ho doplnil ještě Lukáš Slatinský a v týmové soutěži Martin Both.

21.4. Honza Čelůstka vybojoval při své premiéře na ME v duatlonu 25. příčku.

20.4. Shodně 3. místa na půlmaratonu v Brně obsadili Petr Vabroušek mezi muži a Simona Vykoukalová mezi ženami.

14.4. Radka Vodičková zvítězila na prestižním středním triatlonu ve Vietnamu.

9.4. Hokejisté Zlína i s pomocí SLS3 zahajují finálovou sérii proti Plzni. Nakonec titul unikl po vyrovnaném souboji v posledním zápase ve druhém prodloužení...

6.4. Honza Čelůstka vybojoval v Praze titul českého mistra v aquatlonu (800m plavání + 5km běhu).

5.-6.4. Tým SLS3/Addidas ve složení Petr Vabroušek a Zbyněk Cypra opanoval kompletní českou špičkou obsazený závod Horská výzva Jeseníky. Nezabránil jim v tom ani více než metr čerstvého sněhu na trati.

5.4. Pavel Ondrášek dojel na MČR na 14km klasicky na 4. místě jen 12 vteřin za vítězným Jakšem a jako jeden z prvních tak objevil výhody SLS3 pro běžecké lyžování.

24.3. Petr Vabroušek obsadil v australském Melbourne v Mistroství Asie a Pacifiku v Ironnmanu 9. místo a ve světovém žebříčku se posunul už na 15. příčku.

9.3. Ondra Fejfar vyhrál v lýtkových návlecích SLS3 silně obsazenou Pečeckou desítku.

9.2. Hned 4 letošní vítězové maratonů patří do stáje SLS3: Mulugeta Serbess a Petra Kamínková zvítězili ve skvělých časech v Midwinter maratonu v Holandsku (bronz ještě získala Radka Churáňová), Kateřina Krieglová vyhrála v českobudějovických garážích a Petr Vabroušek na Prievidzské chodbě.

7.2. Tomáš Čelko skočil 6. a Pavel Holec 15. na nejprestižnějším závodě v běhu do schodů - na Empire State Building v New Yorku.

2.2. Vítězem prestižní Lysohorské 24hodinovky se stejně jako vloni stal běžec spoléhající na stehenní návleky SLS3. Po Zbyňkovi Cyprovi to letos dokázal Honza Zemaník!

25.1. Petr Vabroušek zahájil sezonu vítězstvím na nejtěžším Ironman závodě na planetě - Izraelském Isramanovi v Eilatu. Daniel Palko přidal 8. příčku. Oba v extrémních kopcích využili stehenní i lýtkové návleky SLS3.

8.12. Poslední Ironman sezony 2012 v Austrálii: Petr Vabroušek 5. místo, Karol Dźalaj 10. Oba si připsali cenné body do havajského profi rankingu a jsou aktuálně mezi vyvolenou top 50, která se koncem léta kvalifikuje na říjnové MS na Havaji.

9.11. Ironman Florida - 8. místo pro Petra Vabrouška.

27.10. Michal Mogrovicz vybojoval ve své kategorii 55-59 let zlatou medaili na Mistrovství světa Xterra na Havaji!

27.10. Přema Žaludek zvítězil v Memoriálu Josefa Podmolíka v půlmaratonu v Otrokovicích těsně před Petrem Vabrouškem. Ženskou kategorii v podkolenkách SLS3 opanovala Pavla Nováková z Brna. Petr Vabroušek přidal ještě 4. příčku na nedělním Běhu Zlínem na 8.4km, kde se na druhém místě umístil Lukáš Olejníček.

20.10. Na Pražském maratonu dominovali v osobních rekordech v obou kategoriích běžci v podkolenkách SLS3. Jaroslav Dražan za 2:28:48 a Kateřina Kriegelová za 2:59:32.

13.10. Poté, co byl 2 týdny před závodem sražen při tréninku autem a utrpěl těžký otřes mozku a četné pohmožděníny, dokázal Petr Vabroušek vybojovat 34. místo na Ironmanu Havaj.

21.-23.9. Petr Vabroušek s pomocí podkolenek a stehenních návleků SLS3 aboslvoval úspěšnou sérii 3 běžeckých závodů ve 3 dnech: 1. místo na Otrokovické osmičce, 3. místo na Velkomoravském půlmaratonu a 1. místo na půlmaratonu ve Zlíně. Na všech těchto bězích se v první pětce v cíli pohybovali i další běžci v SLS3.

16.9. Leoš Pelouch zaběhl skvělý čas 1:11:52 na Ústeckém půlmaratonu. Vyneslo mu to celkově 10. příčku a 3. místo mezi běžci z ČR.

16.9. Karol Dzalaj vybojoval skvele 5. misto na Ironmanu Wales a uspesne tak zahajil kvalifikaci na Havaj 2013 v ramci Pro Rankingu.

16.9. Na zaverecnem podniku CP v dlouhem triatlonu, kterym byl duatlon v Pribrami obsadila devcata SLS3 tymu kompletni bednu. Zvitezila Jana Candrova pred Ivanou Loubkovou a Simonou Vykoukalovou.

15.9. Filip Ospaly podesate ziskal titul Mistra CR v olympijskem triatlonu v Brne pred Honzou Celustkou a Marinem Krnavkem. Radka Vodickova skoncila druha.

15.9. Na asijskem mistrovstvi na Ironman distanci v Indonesii skoncil Petr Vabrousek na bronzove pozici a Lucka Zelenkova na 6. pricce.

9.9. Ales Dedek vybojoval stribro na zavode CP xterra v Laznich Belohrad.

9.9. Jaroslav Drazan a Radka Churanova ovladli pro team SLS3 Beh Kovohutemi na 12,3km u Pribrami.

7.-8.9. Petr Vabroušek ve dvojci se Zbyňkem Cyprou vybojovali 2. místo na MČR v horském maratonu dvojic na Beskydské Sedmičce. I po 35 minutách navíc (kvůli nezaviněnému bloudění) nakonec brali 2. místo s pouhými 8mi minutami ztráty na vítěze. Oba použili stehenní i lýtkové návleky SLS3.

7.9. Petra Kamínková skončila na Pražské Mattoni Grand Prix desítce jako 7. (nejlepší umístění z tuzemských atletů).

2.9. Richard Varga obsadil po cilovem sprintu tesne 2. misto na MS do 23 let v olympijskem triatlonu ve spanelskem Aquilas. Plavecke casti v Helixu tradicne dominoval.

2.9. Kristyna Lapinova vybojovala 13. pricku na MS v dlouhem triatlonu ve svycarskem Zofingenu.

2.9. Radka Vodičková skončila 9. na nejvýše dotovaném triatlonu světa Hy-Vee v USA. Za 9. místo získala prémii téměř čtvrt milionu korun. Filip Ospalý skončil 28. a i on si připsal nemalou prémii.

1.9. Martin Krňávek jen týden po MČR ve středním triatlonu ve Žďáru opět zvítězil - tentokrát na závodě ČP v olympijském triatlonu - o rychlou regeneraci s skvělý výkon se opět postaraly stehnenní návleky SLS3.

31.8. Pavel Ondrášek získal bronz na finálovém závodě série RUN-UP v Praze. Za dvěma poláky tak vybojoval první příčku mezi čechy i mezi juniory!

25.8. Petr Vabroušek skončil 3. a Jana Candrová 4. na Austria Triathlonu v Podersdorfu (Ironman distance). K rychlé regeneraci i dobrému výkonu jen týden po Challenge Vichy oběma pomáhalo SLS3.

25.8. Titul Mistra ČR ve středním triatlonu ve Žďáru obhájil z loňska Martin Krňávek před Karolem Džalajem a Ladislavem Dvořákem. Martin poprvé použil stehenní návleky a v cíli si je nemohl vynachválit!

20.8. Jana Candrová vybojovala bronz a Petr Vabroušek 6. příčku na závodě Challenge Vichy ve Francii. Oba použili SLS3 návleky při závodě, který byl kvůli teplotám přes 42°C zkrácen z Ironmanských na poloviční tratě.

19.8. V závodě Českého poháru na Lipně kralovali naši olympionici. Zvítězil Přema Švarc před Honzou Čelůstkou. V ženách se z vítězství radovala Radka Vodičková a skvělé 3. místo obsadila Aneta Grabmullerová.

12.8. V závodě RUNTOUR v Olomouci s přehledem zvítězila Květa Pecková, Petra Kamínková doběhla jako čtvrtá.

12.8. Petr Vabroušek potřetí v řadě zvítězil na Doksyman půlželezňáku na Máchově jezeře.

7.8. V mužském triatlonovém závodě na olympiádě v Londýně skončil Honza Čelůstka na 31. místě.

4.8. Petr Vabroušek zvítězil v česko-slovenském mistrovství na tratích IM v Piešťanech před Karolem Džalajem, v ženách zvítězila Simona Vykoukalová před Krystínou Lapinovou.

4.8. Radka Vodičková vybojovala na olympiádě v Londýně skvělé 20. místo.

22.7. Jaroslav Jedlička si v dresu SLS3 FX vyjel havajský slot 4. místem ve své AG na Ironmanu v Anglii. Petr Vabroušek obsadil 4. příčku, od bronzu ho v cíli dělilo jen 10 sekund.

5.-6.7. Na Bigmanu v Praze zvítězil opět Petr Vabroušek (po 3. místě ve čtvrtečním terénnínm triatlonu a 1. místě v pátečním želeném muži). Pátečního železňáka vyhrála Gábina Hejtíková.

2.7. Veleúspěšně skončilo ME v atletice pro české atletky z týmu SLS3: Denisa Rosolová vybojovala stříbro na 400m překážek, Zuzaně Hejnové na 4. místě unikla medaile jen těsně a obě pak společně se Zuzanou Bergrovou a Jitkou Bartoníčkovou vybojovaly bronzové medaile na 4x400m!

1.7. Michal Háša skončil 2. na závodě SP v kvadriatlonu v Týnu nad Vltavou.

1.7. Filip Ospalý a Radka Vodičková zvítězili v závodě Ironman 5150 v Berlíně. Filip se tak dostal do čela rankingu IM 5150 a oba si současně zajistili start na finále v Hy-Wee v USA.

30.6. Tamara Stonová zvítězila v druhém závodě ČP v olympijském triatlonu v Telči.

23.6. Stehenni i lytkove navleky SLS3 zcela opanovaly stupně vítězů na Moraviamanovi 2012 v Otrokovicích. Měli je na sobě první dva muži, první tři ženy i kompletní tým vítězů MČR v klubové soutěži.

16.6. Pátou příčku na Ironmanu v Regengsburgu vybojoval Petr Vabroušek.

15.-16.6. Pavel Ondráček zvládl v SLS3 úspěšně dva závody ve dvou dnech - obsadil 3. místo na RUN-UP Zlín a o den později 3. místo v ČP v běhu do vrchu v Jeseníkách.

10.6. Aneta Grabmullerová vybojovala 15. příčku ve svém prvním závodě v EP mezi dospělými.

9.6. Olympionik Jan Čelůstka zvítězil na sprint triatlonu ve Zlíně.

3.6. Petr Vabroušek vybojoval 5. místo na Ironmanu v australském Cairns.

2.6. Uživatelé SLS3 kompletně obsadili stupně na prvním závodě ČP v dlouhém triatlonu - 1. Karol Džalaj, 2. Jozef Vrábel, 3. Lukáš Slatinský - 1. Simona Vykoukalová, 2. Kristýna Lapinová a 3. Jana Candrová.

27.5. Radka Vodičková a Jan Čelůstka si po závodě SP v Madridu definitivně zajistili účast na olympiádě v Londýně!

20.5. Filip Ospalý nazaváhal a potřetí v řadě zvítězil na polovičním Ironmanu v St. Poltenu. Tentokrát za sebou nechal takovou hvězdu, jako je Andreas Raelert!

19.5. Petr Vabroušek vybojoval na jedné z nejtěžších Ironmanských tratích vůbec - na Lanzarote - 6. příčku.

13.5. Gratulace všem účastníkům Pražského Mezinárodního Maratonu, kteří si v SLS3 doběhli pro osobní rekordy! Bylo jich nejméně 12!

6.5. Na MČR v dlouhém duatlonu v Klínech se to uživateli SLS3 jen hemžilo. V ženách braly sestry Loubkovy a Simona Vykoukalová všechny medaile, v mužích nám připadlo 2.,4.,5. a 6. místo.

1.5. Petr Vabroušek zvítězil v otvíráku triatlonové sezony ve sprint triatlonu v Ostravě.

1.5. Jarda Brynda zvítězil na duatlonu v Březích. Poprvé při závodě testoval stehenní návleky SLS3 a rozhodně se osvědčily!

28.4. Filip Ospalý obhájil vítězství na závodě Ironman 5150 (olympijské distance) v St. Petersburghu (USA) Radka Vodičková skončila ve stejném závodě 10.

22.4. Petr Vabroušek vybojoval na Ironmanu v JAR 6. místo a v Profi Ironman Rankingu se posunul už na 14. místo (první padesátka si na konci léta zajistí účast na havajském Ironmanovi). Vašek Petrásek vybojoval krásné 4. místo v kategorii 35-39 let. Oba závod absolvovali v lýtkových i stehenních návlecích.

21.4. Aneta Grabmullerová si na ME v krátkém triatlonu suverénně zajistila start na MS juniorů na Novém Zélandu. Honza Čelůstka si vylepšil své maximum z ME na 13. místo a olympiáda v Londýně už by mu neměla uniknout!

8.4. Honza Čelůstka zvítězil a Aneta Grabmullerová skončila druhá na závodě Českého poháru aquatlonu ve Zlíně. Oba při mrazivém počasí potvrdili svá umístění v bazénu.

5.4. Inline tým Sportovníkurzy.cz obsadil 1. místo v celkovém hodnocení týmů v Českém poháru ve složení Drastich, Pecka a Krejčíř - jak jinak než v podkolenkách a návlecích SLS3.

1.4. Další tréninkový start na maratonu přinesl 11. místo pro Petra Vabrouška na Bratislavském City maratonu. Petr se aktuálně drží na 4. místě celostátního žebříčku vytrvalců Běhej.com. Díky stehennínm návlekům a podkolenkám SLS3 nemá problém každý víkend startovat na Ironmanu nebo maratonu.

31.3. Ivana Sekyrová zvítězila mezi českými ženami na Pražském mizinárodním půlmaratonu.

25.3. Petr Vabroušek obsadil 13. místo na asijskopacifickém mistrovství v Ironmanu v australském Melbourne a učinil tak další důležitý krok ke kvalifikace do havajské profi padesátky. Na celý závod použil kompresní lýtkové i stehenní návleky.

17.3. Filip Ospalý předvedl krásný sprint finiš o druhou příčku s Lukášem Olejníčkem na tradičním běhu Lužánkami. Porazil je jen vítězný maďar Toth a za sebou nechali i etiopské favority. Filip nakonec skončil bronzový.

17.3. Petr Vabroušek vylepšil své letošní půlmaratonské maximum na 1:13:43 při vítězství v Oseku nad Bečvou. V celostátním žebříčku běžců na www.behej.com se tím posunul už na průběžné 5. místo.

10.3. Skvělé výsledky na halovém MS v atletice v Istanbulu. Pro team SLS3 vybojoval Adam Sebastian Helcelet 5. místo při své premiéře v sedmiboji na MS. Denisa Rosolová přidala skvělé 6. místo na hladké čtvrce. Gratulace oběma!

3.3. Na vyzývacím poháru TACX v Napajedlích obhájil ve finálovém závodě na 43km loňské vítězství Petr Vabroušek.

1.3. Na závodě SP v bězích do schodů v Londýně úřadovala trojice běžců v SLS3: 3. byl Tomáš Čelko, 6. Milan Wurst a 9. Pavel Holec.

26.2. Na Mistrovství Slovenska v atletice v hale zvítězila v osobním rekordu (a SLS3) Lenka Slaníčková na 400m a Tomáš Čelko přidal bronz na dvojnásobné trati.

25.2. Petr Vabroušek zvítězil na maratonu v Moravských Budějovicích. Tomáš Bednář skončil 3. ve vloženém závodě na poloviční trati.

18.2. Viktor Novotný zvítězil v závodě Jesenická 40 na 40km klasicky. Ve svém prvním závodě na běžkách přidal Petr Vabroušek 9. místo.

14.2. Halové MČR v sedmiboji ovládli i letos za pomocí SLS3 Roman Šebrle, který zvítězil a řekl si o nominaci na Istanbul a Adem Helcelet, který si osobním rekordem vybojoval stříbrnou pozici.

13.2. Petr Vabroušek zvítězil na Indoor maratonu ve Slovenské Prievidzi. 311 okruhů o 135 metrech zdolal za 2:42:58 a jen o minutu zaostal za traťovým rekordem Dana Orálka.

13.2. Zlinsti Atleti Katka Hálová i Martin Hečko si v SLS3 doběhli na mítinku v Bratislavě pro své osobní rekordy na 800m.

6.2. Na maratonu v Apeldornu zaběhla v mrazivém počasí Radka Churáňová skvělý čas 2:50:11 a suverénně zvítězila v bleděmodrých SLS3 podkolenkách s motýlky.

29.1. Česká trojice Helcelet, Šebrle a Staněk zvítězila v mezinárodní soutěži týmů v halovém sedmiboji v Praze.

29.1. Zbyněk Cypra ovládl prestižní 24hodinvý závod na Lysé Hoře a potvrdil tak i své vítězství z Beskydské Sedmičky. Stal se tak jasným králem českého ultraranningu. Celý závod absolvoval v lýtkových a stehenních návlecích SLS3.

28.1. SLS3 opanovaly i Indoor Mercury maraton v Českých Budějovicích. Ve vloženém závodě na 4km dominoval Jozef Svoboda, plnou maratonskou trať vyhrála suverénně Jana Candrová, v mužích obsadili borci v SLS3 hned 4 místa v top 7: 2. Petr Vabroušek, 4. Michal Kovář, 6. Martin Both a 7. Radek Uhlíř.

28.1. Aneta Grabmullerova vybojovala v novych SLS3 s motylky v ramci treninku 2. misto na krajskem preboru JC kraje na 3000m v osobnim rekordu a kvalifikovala se na MCR.

22.1. Pavel Ondracek vybojoval na Dolomittenlaufu v sobotu 4. misto klasicky na 25km a v nedeli dokonce 2. misto na stejne trati volne. Pri obou zavodech i mezi nimi pouzil kompresky SLS3.

21.1. Pátý závod Brněnského běžeckého poháru a popáté stejný vítěz na trati 5km - Pavel Brlica v SLS3!

21.1. Petr Vabroušek otevřel sezonu 6. místem na Challenge Ironmanu na Novém Zélandu. Celý závod absolvoval v lýtkových i stehenních návlecích, ideální řešení pro kopcovitou trať na kole i běhu.

31.12. Celoroční žebříček Běhej.com opět opanovali běžci a běžkyně využívající v přípravě a závodech SLS3. V mužích dominoval Mulugeta Serbessa, v ženách máme hned první tři příčky v pořadí Petra Kamínková, Ivana Sekyrová a Radka Churáňová. Děkujeme za důvěru!

4.12. Petr Vabroušek ukončil sezonu 6. místem na Ironmanu v Austrálii.

4.12. Radka Vodičková týden po vítězství na laguna Phuket Triathlon obsadila 3. místo na Ironman 70.3 Thajsko!

19.11. Specialisté na běhy do schodů si odskočili na horský běh na 12,5km - www.listoprďák.cz a bylo z toho 1.,2. a 5. místo pro Milana Wursta, Tomáše Novotného a Tomáše Čelka, ještě na 6. a 9. místě doběhli Aleš Dedek a Petr Vabroušek. 5 míst v první desítce pro kompresní polstrované podkolenky SLS3!

17.11. Hned trio uživatelek SLS3 dominovalo tradičnímu pražskému krosu ve Hvězdě. Zvítězila Ivana Sekyrová před Radkou Churáňovou a triatletkou Petrou Kuříkovou.

14.11. Radka Vodičková obhájila vítězství na duatlonovém závodě Powerman Malaysia.

13.11. Trio reprezentatek ČR ve sportovním aerobiku ve složení M. Geržová, A. Cvachová, K. Bernátová vybojovalo finále na ME, což je v oficiálním aerobiku historický úspěch pro naše barvy!

5.11. Petr Vabroušek obsadil 10. příčku na MS v dlouhém triatlonu v Las Vegas. Na temní extrémně kopcovité trati použil kompresní podkolenky i stehenní návlelky pro cyklistickou i běžeckou část - a vyplatilo se!

5.11. V prvním závodě České pojišťovna RunTour zvítězili Radka Churáňová a Lukáš Olejníček.

1.11. Po rychle vyprodané první várce stehenních návleků budou kolem 7.11. opět skladem ve všech velikostech!

31.10. Lenka Šibravová si v růžových SLS3 s motýlky doběhla pro skvělý čas 2:59:58 na maratonu ve Frankfurtu.

22.10. Kompresky SLS3 se neztratily ani při pražském Microsoft maratonu ve Stromovce. V ženách zvítězila Radka Churáňová, která poprvé běžela v novém ženském modelu (bleděmodré s motýlky), v mužích za vítězným Orálkem braly SLS3 2.,3. i 4. místo zásluhou Jan Mrázek, Petr Vabroušek a Jarda Dražan.

16.10.  Na SP v krátkém triatlonu vybojovala Radka Vodičková 6. místo, Jan Čelůstka 9. místo a Přema Švarc 11. místo. Všicni získali velmi potřebné body do olympijského žebříčku pro Londýn 2012.

15.10. Petr Vabroušek obsadil jen týden po Havaji 3. místo na Chřibském horském maratonu v Kroměříži (přes 300m převýšení). Kromě kompresních podkolenek použil i novinku - stehenní návleky - regenerace po prudkých sebězích byla neuvěřitelně rychlá a v pondělí už mohl opět běhat bez omezení.

9.10. I na český trh už přicházejí módní "Butterfly" kompresní podkolenky SLS3 v modré a růžové barvě. Velikosti XS-SM-ML. K odeslání na dobírku skladem od 13.10.

9.10. Mulugeta Serbessa skončil 4. na maratonu v Mnihově v kvalitním čase 2:27!

9.10. Radka Vodičková obsadila 8. místo na SP v krátkém triatlonu v mexickém Huatulcu.

8.10. Petr Vabroušek vybojoval 30. příčku na Ironmanu na Havaji, Tomáš Svoboda 59. příčku a Jaroslav Hýzl 122. příčku ve svých věkových skupinách. Tomáš Svoboda absolvoval plaveckou část mezi prvními v plavecké kombinéze FOBIC s teflonovou úpravou povrchu, Jarda Hýzl pak celý závod v černo-bílém setu dresu FX s úpravou Coldblack (ani černá barva neabsorbuje sluneční paprsky). Všichni použili podkolenky nebo návleky na cyklistickou i běžeckou část.

8.10. Petra Kamínková vyhrála finálový závod ČP v Uherském Hradišti i celkové pořadí pro rok 2011.

30.9.-1.10. Petr Vabroušek v pátek večer zvítězil v 6,3km dlouhém běhu Středomoravského poháru v Otrokovicích a v sobotu obsadil 2. místo v horském běhu 17.6km s převýšením 900m na Valachiarunu ve Vsetíně. 2.10. odlétá na Havaj a tak jsou jeho SLS3 podkolenky ve třídenní permanenci.

25.9. Lukáš Olejníček dominoval MČR v běhu do schodů RUN UP Olomouc.

24.9. Mulugeta Serbessa potvrdil svou formu a po skvělém čase 1:10 na půlmaratonu v Ústí ovládl i Ostravský maraton v čase 2:29. Podkolenky SLS3 mu pomáhají závodit každý víkend na 100%.

19.9. Petr Vabroušek zvítězil na Challenge Ironmanu v Londýně!

18.9. Na MČR v dlouhém duatlonu obsadil Karol Džalaj 2. místo a v ženách zvítězila Jana Candrová před Simonou Vykoukalovou.

16.9. MIchal Háša zvítězil na ME v kvadriatlonu!

11.9. Vítězství na 43. ročníku Brněnské 25 vybojoval Petr Vabroušek, v ženách rovněž v SLS3 zvítězila domácí Ivana Martincová.

11.9. Radka Vodičková zvítězila v legendárním triatlonu Pacific Grove v Kalifornii, USA.

11.9. Filip Ospalý skončil 13. na MS v půlželezňáku v Las Vegas.

10.9. Na MČR veteránů v maratonu v Kladně potvrdil skvělou formu vítězstvím opět Mulugeta Serbessa.

4.9. Mulugeta Serbessa a Petra Kamínková zvítězili na půlmaratonu Moravským Krasem v Blansku.

4.9. Michal Háša vybojoval své první vítězství v závodě Světového poháru v kvadriatlonu (v Německu)!

3.9. Tomáš Čelko obsadil druhé místo v elitní kategorii RUN UP v Praze, Jan Pernica zvítězil v Open kategorii. Oba s pomocí SLS3.

28.8. Filip Ospalý skončil 5. a Radka Vodičková 6. na olympijském triatlonu v Chicagu v USA.

27.8. Poslednímu podniku ČP v dlouhém triatlonu ve Žďáru nad Sázavou dominovali Karol Džalaj a Simona Vykoukalová!

27.8. Mulugeta Serbessa porazil favorizovaného Dana Orálka na Malém Svateckém maratonu (32km).

27.8. Tomáš Blaha vyběhl jako 3. na Svatý Hostýn v rámci běhu do vrchu.

27.8. Petr Vabroušek skončil 3. na mistrovství Rakouska v Ironmanu v Podersdorfu.

21.8. Jana Candrová vybojovala skvělé 3. místo v závodě Challenge Vichy ve Francii. Návleky SLS3 ji pomohly dosáhnout nejrychlejšího času v závěrečném maratonu a to navzdory teplotě 35°C!

21.8. Bohdana Půlpánová vybojovala 1. místo na dlouhé trati v Karlových Varech. Závod byl zařazen do seriálu Kolo pro život.

21.8. Nejrychlejším během si Petr Vabroušek vybojoval 4. místo na ME v dlouhém triatlonu ve Finsku. Vašek Petrásek obsadil v kategorii AG 35-39 rovněž v SLS3 6. místo.

15.8. Filip Ospalý skončil 2. na Ironman 70.3. ve Wiesbadenu v Německu. Šlo o evropský šampionát této série.

15.8. Tomáš Blaha potvrdil skvělou vrchařskou formu 3. místem na MČR v horském běhu.

15.8. Jan Kubíček vybojoval skvělé 3. místo na závodě Xterra Czech a zajistil si tak nominaci na havajský šampionát.

14.8. Bohdana Půlpánová vybojovala stříbro na 90km trati Podkrkonošského MTB maratonu v rámci seriálu Kolo pro život.

13.,14.,15.8. Petr Vabroušek absolvoval tři závody ve třech dnech, všechny v návlecích SLS3 (v pátek sprint triatlon HP Tronic, v sobotu olympijský Morkoman a v neděli půlželezňák Doksyman). Bylo z toho 3x vítězství!

6.8. SLS3 podkolenni návleky dominovaly Mistrovství Slovenska v dlouhém triatlonu v Piešťanech - v mužích zvítězil Petr Vabroušek před Karolem Džalajem (oba Helix 2), v ženách Kristýna Lapinová (Reaction).

2.8. Tomáš Blaha si na Pekláku vyběhl 2. místem nominaci na MS v bězích do vrchu. Vlastnosti SLS3 ocenil zejména při prudkých sebězích.

1.8. Roman Šebrle si s pomocí SLS3, které používá k rychlé regeneraci mezi jednotlivými disciplínami, zajistil ve Francii letenku na MS v atletice do Koreje.

1.8. Jiří Mužík se po vleklém zranění vrací do atletické špičky druhým místem na mítinku v Táboře. Cíl je jasný - olympiáda v Londýně na trati 400m překážek - závodí v podkolenkách SLS3, regeneruje v elasťácích SLS3.

31.7. Michal Háša vybojoval 2. místo na mezinárodním mistrovství Slovenska v kvadriatlonu. Od vítězství jej dělilo jen 7 vteřin!

31.7. Petr Veselý s manželkou vybojoval 2. místo na racketlonovém turnaji World Tour v Německu.

31.7. Václav Petrásek obsadil 11. místo v kategorii 35-39let na Ironmanu UK v Boltonu a jen těsně mu unikla kvalifikace na Ironman na Havaji.

30.7. Jana Candrová obsadila 2. místo a Ladislav Dvořák 3. místo na MČR ve středním triatlonu v Teplicích.

23.7. Petr Vabroušek zvítězil v prvním ročníku horského triatlonu Oravaman v Západních Tatrách na Slovensku.

23.7. Přemysl Žaludek a Jana Žaludková dominovali triatlonu Hulmen v Hulíně.

23.7. Filip Ospalý vybojoval titul Mistra ČR i na sprinterské trati v Mělníku.

17.7. Atleti SLS3 zcela ovládli Mistrovství Slovenska v půlželezňáku v Bátovcích. Zvítězil Karel Zadák, 3. byl Karol Džalaj, 4. Petr Vabroušek, 5. Lukáš Slatinský a 6. Jozef Vrábel. V ženách pak zvítězila Kristýna Lapinová.

17.7. Honza Čelůstka vybojoval 20. a Přema Švarc 28. místo na závodě seriálu MS v Hamburku - skvělý počin směrem k olympijské kvalifikaci.

15.7. Na náš trh přichází nové vylepšené podkolenní návleky vyráběné bezešvou technologií TEKWEB. K dispozici jsou ve dvou barvách (černá a bílá) a 3 velikostech. Cena zůstává nezměněna na 990,- Kč. Více informací v sekci "Podkolenní návleky".

13.7. Tomáš Ondráček vybojoval jako člen teamu juniorů stříbrnou medaili na ME v běhu do vrchu v Turecku.

10.7. Přemysl Švarc obsadil 11. místo na závodě Světového poháru v Edmontonu a výrazně si polepšil v olympijském žebříčku pro Londýn 2012.

10.7. Jana Candrová obsadila 5. místo na Ironmanu ve Švýcarsku a přiblížila se tak k šanci kvalifikovat se v profesionální kategorii na Havaj.

9.7. Značka SLS3 opanovala i třetí díl ČP v dlouhém triatlonu. V mužích zvítězil Petr Vabroušek před Jardou Bryndou a Lukášem Slatinským, v ženách po těsném souboji Kristýna Lapinová před Simonou Vykoukalovou.

8.7. Tomáš Čelko se dostal do čela Světového poháru v bězích do schodů, Pavel Holec je průběžně na 5. místě.

5.7. Tituly MČR v olympijském triatlonu vybojovali Filip Ospalý před Janem Čelůstkou a Radka Vodičková před Vendulou Frintovou - všichni 4 používají podkolenky SLS3.

2.7. Tomáš Čelko zvítězil na Mistrovství Slovenska v atletice na 400m.

2.-3.7. Petr Vabroušek v mezinárodní konkurenci počtvrté obhájil titul Bigman Praha (xterra + železňák ve dvou dnech).

26.6. Jiří Mužík se po vleklém zranění na MČR v atletice stříbrnou medailí na 400m překážek úspěšně vrátil k závodní atletice. Velkou pomocí mu jsou jak kompresní podkolenky, tak kompresní regenerační elasťáky SLS3. Uživatelé SLS3 v Brně během víkendu posbírali asi třetinu všech medailí...

25.6. MČR v dlouhém triatlonu Moraviaman Otrokovice. V ženách i mužích titul pro SLS3 - Kristýna Lapinová a Petr Vabroušek. V mužích si v osobním rekordu doběhl pro stříbro ještě slovák Jozef Vrábel. Celkem se to ve startovním poli SLS3 jen hemžilo...

22.6. Na běhu olympijského dne ve Zlíně na 5km obsadil Petr Vabroušek 3. a Martin Hečko 4. místo.

19.6. Štafeta na 4x400m žen splnila v rámci ME družstev ve Stockholmu limit na MS v korejském Tegu.

18.6. Pavel Ondrášek obsadil 2. místo v závodě na 10km v rámci olomouckého půlmaratonu.

18.6. Pavel Holec zvítězil v běhu do 36. patra mrakodrapu v Sarajevu.

18.6. Petr Vabroušek zvítězil v krajském přeboru ve sprintritlonu ve Zlíně, ještě tentýž den doběhl jako 6. z ČR v čase 1:16:08 ve večerním PIM olomouckém půlmaratonu - SLS3 celý den s nohou nesundal...

13.6. Na Memoriálu Jana Odložila v Praze vybojovala v SLS3 Denisa Rosolová v běhu na 200m 3. místo a Zuzana Bergrová 6. místo v běhu na 400m překážek.

11.6. Petr Vabroušek zvítězil v trojzávodě o Železného Býka Moravského krasu v Jedovnicích po 2. místě v xterra sprint triatlonu, 13. místě v MTB maratonu a 2. místě v běhu na 10km - to vše v jednom dni, kterého se zůčastnilo celkem 800 závodníků.

11.6. V dalším závodě Tritour v Doksech zvítězil v mužích Honza Wainer a v ženách obsadili sestry Loukovy 2. a 3. místo za vítěznou Lenkou Fanturovou.

11.6. Radka Vodičková zvítězila i v dalším evropském závodě série Ironman 5150 v Klagenfurtu. Využila plavání v neoprenu a použila tentokrát na celý závod návleky SLS3. Filip Ospalý dokončil na 7. místě.

4.6. Jana Žaludková zvítězila ve zlínské lesní hodinovce.

4.6. Vítězství z loňska obhájil Petr Vabroušek v závodě ČP na dlouhých tratích na Czechmanovi u Pardubic. Skvělé 4. místo vybojoval Karol Džalaj (SVK) a 6. příčku Lukáš Slatinský. V ženách zvítězila Kristýna Lapinová ze Slovenska a Simona Vykoukalová obsadila bronzovou příčku.

4.6. Radka Vodičková zvítězila v úvodním evropském závodě Ironman 5150 (nový bezhákový seriál na olympijských tratích) v německém Darmstadtu. Z vody šla v Helixu 2 jako obvykle na prvním místě.

29.5. Michal Startk na dalším podniku EP v Itálii obsadil 2. místo v hromadném závodě a 3. místo v časovce.

29.5. Pavel Ondrášek skončil na 3. místě v běhu na Lysou horu, což mu zajistilo nominaci na MS v běhu do vrchu mezi juniory.

28.5. Petr Vabroušek počtvrté ze 4 účastí zvítězil na polovičním Ironmanu ve Vídni. SLS3 tak zvítězily na všech třech polovičních Ironmanech konaných v květnu v Rakousku (Graz, St. Polten a Vídeň).

27.5. Na závodě RUN UP ve Zlíně obsadili borci v SLS3 2.,3. a 6. místo v mužích (Čelko, Holec a Hečko) a 1. místo v ženách (Adéla Esentiérová).

22.5. Michal Stark zvítězil v závodě jednotlivců a obsadil 3. místo na Evropském poháru ve Španělsku.

22.5. Filip Ospalý obhájil loňské vítězství na polovičním Ironmanovi v St. Poltenu v Rakousku.

21.5. Petr Vabroušek skončil 9. na Ironmanu v Texasu a definitivně si tak zajistil účast na Havaji.

16.5. Kristyna Lapinová zvítězila v polovičním Ironmanovi v rakouském Grazu.

15.5. Jan Pecka zvítězil v úvodním závodě ČP v inline v Praze na trati 21km.

15.5. První závod ČP v dlouhém triatlonu - duatlon Krušnoman: 2. místo Laďa Dvořák, 4. Honza Wainer, 5. Lukáš Slatinský a 6. Tomáš Bednář. Pro stříbro si jedoucí slovák Karol Džalaj musel bohužel odstoupit po defektu.

9.5. RUN-UP Ostrava prinesl 100% úspěch borcům v SLS3. 1. Tomáš Čelko, 2. Pavel Holec, 3. Pavel Ondrášek.

8.5. Radka Churáňová se stala Mistryní ČR v maratonu v rámci Pražského mezinárodního maratonu.

7.5. Petr Vabroušek si 9. místem na Ironmanu v Utahu vylepšil pozici ve světovém profesionálním rankingu už na 10. pozici a jeho účast na Havaji je již téměř jistá.

1.5. Petra Kamínková zvítězila před Ivanou Sekyrovou v Memoriálu Karla Reise na 15km v Lounech.

1.5. Jan Čelůstka a Alena Krcháková zvítězili ve Slovácké hodinovce v Uherském Hradišti. V mužích SLS3 zabodovaly ještě 2. místem Petra Vabrouška a 3. místem Jirky Vlčka.

30.4. Robert Štefko se stal v Dolní Lhotě u Ostravy Mistrem Moravy na 10km před Tomášem Blahou.

23.4. Manželé Žaludkovi dominovali 12km dlohému přespoláku na Salaši. Na druhém místě doběhl Petr Vabroušek, který pár hodin před tím dokočil 28km Hulínskou časovku na 13. místě (průměr 41,6km/h. SLS3 nechal na nohách po celý den.

21.4. Náš nejlepší racketlonista Petr Veselý vybojoval stříbrnou medaili v mixu s Bárou Bachmanovou na Racketlon World Tour - Czech Open.

20.4. Na Radlické 14 se dnes otevírá již druhá pražská prodejna TRIEXPERT. Přijďte si vybrat doplňky a neopreny Blue Seventy!

16.4. Petra Kamínková skončila 2. na MČR v půlmaratonu v Pardubicích. Na 8., 9., 11. a 12. místě v mužích doběhli Petr Losman, Jan Mrázek, Róbert Štefko a Jaroslav Dražan.

17.4. Honza Čelůstka skončil 9. a Radka Vodičková 19. na závodě Světového poháru v triatlonu v japonském Ischigaki.

10.4. Petr Vabroušek skončil 8. na Ironmanu v JAR, Tomáš Svoboda skončil celkově 20. a ve své kategorii M 25-29 zvítězil a zajistil si tak účast na říjnové Havaji!

9.4. Tomáš Bláha (AK Kroměříž) si doběhl pro vítězství na Hranické dvacítce, v ženách triumfovala Jana Žaludková.

9.4. Radka Vodičková vyhrála Mistrovství Asie v aquatlonu.

2.4. Veleúspěšný víkend mají za sebou naši půlmaratonci, používající SLS3. V ženách zvítězila Petra Kamínková před Ivanou Sekyrovou, v mužích obsadil druhé místo Róbert Štefko, čtvrté Pavel Novák a šesté Petr Losman.

27.3. S rozjíždějížející se sezonou a houstnoucími závody zaznamenaly SLS3 podkolenky výsledkově bohaté žně. Na Asijském mistrovství v duatlonu zvítězila Radka Vodičková, na půlmaratonu v nizozemském Venlu Petra Kamínková, v Opatovicích Jana Žaludková, v Olomouci Tomáš Bláha. Filip Ospalý vybojoval 4. příčku na běhu Lužánkami v Brně, Petr Vabroušek 12. na maratonu v Bratislavě.

16.3. Michal Stark vybojoval bronzovou medaili ve stíhačce na MS hadnikepovaných cyklistů v Itálii. Bronz společně se 4. místem z pevného kilometru je důležitým vykročením k účasti na paraolympiádu v Londýně!

13.3. Petr Vabroušek zvítězil v Tacx Indoor cyklistickém závodě v Napajedlích. Finálovou jízdu na 28km s výrazným převýšením absolvoval za 40:06.

12.3. SLS3 bodovaly v obou největších přespolácích víkendu. Na 10km v Pečkách zvítězil Robert Štefko před Petrem Pechkem a na 15km v Rousínově kraloval Tomáš Bláha.

5.3. Denisa Rosolová senzační zlato na 400m na HME v Paříži.

5.3. Petr Vabroušek skončil 6. na Ironmanu v Taupu na Novém Zélandu.

24.2. Eliška Klučinová zvítězila v halovém čtyřboji v rámci halového atletického mítinku v Otrokovicích.

22.2. Radka Vodičková absolvovala v rámci přípravy tři duatlony ve Španělsku. Všechny v SLS3 a všechny vítězně.

20.2. Denisa Rosolová vybojovala na MČR v hale v SLS3 bronz na doplňkové trati na 60m v rámci přípravy na ME. Skupina Rychlý holky vybojovala celkem 5 medailí (vše v doplňkových disciplínách před HME v Paříži).

12.2. Petr Vabroušek zvítězil v Prievidzi na netradičním maratonu. Certifikovaná trať se odehrává na 135m okruhu v budově školy, který se běží 311x. Petr zdolal v rámci přípravy na Ironmana Nový Zéland 1244 pravoúhlých zatáček za 2:47:42.

12.2. SLS3 opět zabodovalo v atletických vícebojích. Mistryní repupliky se stala v osobním rekordu Eliška Klučinová, v nejlepším evropském výkonu roku pak zvítězil také Roman Šebrle.

6.2. Nejslavnější světový běh do schodů - New York, Empire State Building. Vynikající 7. místo obsadil Tomáš Čelko, Pavel Holec bral 17. příčku.

6.2. Na mítinku v Moskvě si Denisa Rosolová vylepšila své halové maximum na 400m na 52,21 (2. místo).

5.2. Ve Zlínském Běhu Jižními Svahy zvítězilo manželské duo Přemek a Jana Žaludkovi.

20.1. Martin Vráblík si vybojoval nominaci na MS v klasickém lyžování.

15.1. Petr Vabroušek otevřel sezonu 2011 6. místem na Challenge Ironmanu na Novém Zélandu.

10.1. Skvělou sezonu s kompresními podkolenkami mají za sebou i naše atletky ze skupiny "Rychlý holky". Především vybojovaly senzační bronzové medaile na MS v Dauhá na 4x400m. Zuzana Bergrová k tomu vybojovala ještě stříbro na ME družstev v Budapeši a titul Mistryně ČR na 400m překážek, Zuzana Hejnová vítězství na halovém ME družstev, 2. místo v seriálu Diamond League a je držitelkou národního rekordu. Denisa Rosolová Štěrbová přidala 5. místo na ME v Barceloně, vítězství na Zlaté tretře v Ostravě a titul na MČR na 200m. Eliška Klučinová pak vyrovnala národní rekord při vítězství na TNT fortuna meetingu v Kladně, obsadila 7. místo na ME a obsadila 8. místo na prestižním vícebojařském meetingu v Gotsizu.

5.1.Párová čtyřka lehké váhy ve složení Aleš Suský, Jiří Fáber, Jakub Atarasia a Milan Viktora vybojovala s pomocí SLS3 v sezoně 2010 titul Mistrů ČR U23 a stříbrné medaile v elitní kategorii. K tomu přidali 13. příčku na Mistrovství Světa!

4.1. Jeden z historicky nejúspěšnějších sprinterů ČR Jiří Mužík se s pomocí podkolenek a elasťáků SLS3 bude po vleklé sérii zranění snažit vrátit na atletické ovály. Držíme palce!

13.11. Radka Vodičková zvítězila v závodě Powerman Malaysia (duatlon).

7.11. Filip Ospalý se stal vícemistrem světa na tratích polovičního Ironmana v Clearwateru na Floridě!!!

7.11. Honza Čelůstka završil úspěšnou sezonu 2. místem na Evropském poháru v Izraeli.

6.11. Na Ironmanu Florida vybojoval Petr Vabroušek 7. a Jozef Vrábel (SVK) 23. místo.

6.11. Martin Hečko skončil 3. na otrokovickém půlmaratonu (Memoriál Josefa Podmolíka).

31.10. TV záznam z Ironmana na Havaji najdete na http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/21047129690-triatlon/

24.10. Na Chřibském maratonu v Kroměříži s převýšením 575m zvítězila v novém traťovém rekordu Míša Mertová. Třetí místa obsadili Jiřina Kociánová a Petr Vabroušek před Milanem Adamcem, Pavlem Horákem a Janem Škrdlou.

24.10. Jaroslav Dražan vybojoval v osobním rekordu 3. místo na Pražském maratonu ve Stromovce.

17.10. Michal Stark suverénně zvítězil v Omniu na MČR handikepovaných cyklistů.

16.10. Obnovená premiéra závodu kolem brněnské přehrady "Vokolo Príglu" přinesla účast téměř 1000 běžců, 2. místo Jiřině Kociánové a 3. místo Filipovi Ospalému.

16.10. Finálový závod SP v krátkém triatlonu v Koreji přinesl 4. místo Honzovi Čelůstkovi a 9. místo Radce Vodičkové. Oba se tak mezi českými závodníky dostali do čela bodového žebříčku pro olympiádu v Londýně.

10.10. Filip Ospaly dosáhl historického úspěchu pro ČR v americké sérii Lifetime Fitness Cup sérii. Zvítězil i ve finálovém závodě v Dallasu a potvrdil svou vedoucí příčku v seriálu. První cena - SUV vůz Toyota.

9.10. Na MS Ironman na Havaji obsadila Tereza Macel 24. a Petr Vabroušek 41. místo v kategorii profi. V kategoriích Age groups SLS3 úspěšně reprezentovali Miroslav Vraštil, Michal Kulich a Martin Holečko - oba Slovensko.

9.10. Na EP handikepovaných cyklistů v Německu MIchal Stark zvítězil ve stíhačce na 3km a skončil 2. na 1km, když podlehl jen úřadujícímu mistru světa Tobiasu Grafovi. Na 3km však porazil i jeho, stejně jako olympijského vítěze - francouze Laurenta Thirioneta.

3.10. Filip Ospalý se 5. místem v Los Angeles dostal do čela průběžného pořadí série krátkých triatlonů v USA - Lifetime Fitness Serie - pokud tuto pozici potvrdí i ve finálovém závodě za týden v Dallasu, získá hlavní cenu - vůz Toyota Prius!

3.10. Jana Candrová obsadila 5. místo na Ironmanu Challenege v Barceloně.

26.9. Finále Slovenského poháru v duatlonu zcela opanovali borci používající SLS3. Zvítězil Karel Zadák před Martinem Věžníkem a Laďou Dvořákem.

20.9. Na světovém poháru v dlouhém triatlonu v Číně vybojovala Radka Vodičková stříbrnou medaili.

19.9. V extrémním závodě Beskydská Sedmička (77km dlouhý noční běh dvojic přes 7 nejvyšších vrcholů Beskyd) zvítězila dvojice Vlastimil Bukovjan v absolutním pořadí kategorie hobby a v kategorii 40-50 let porazili i všechny dvojice kategorie Sport! Velký podíl na tomto úspěchu přiznávají i podkolenkám SLS3, které oba během 14 hodin a 40 minut dlouhého závodu použili.

19.9. Na závodě seriálu Kolo pro život v Jevišovce skončila Bohdana Půlpánová na 4. místě.

19.9. Petr Vabroušek obsadil na Ironmanu 70.3 Cancun v mexiku 9. příčku.

18.9. Laďa Dvořák skončil 3. na duatlonu v Čáslavi.

12.9. Run up v Liberci - 1. místo Tomáš Čelko, 3. místo Pavel Holec a 6. místo Pavel Ondrášek.

11.9. Bohdana Půlpánová získala 3. místo v POC Dowhnill ve Špindlerově Mlýně.

11.9. Vítězem Classic duatlonu v Příbrami se stal Martin Věžník, druhá místa obsadil Petr Vabroušek a Jana Candrová.

5.9. Na SP v běhu do schodů v brazilském Sao Paulu skončil Viktor Novotný 3. a Pavel Holec na 6. místě.

5.9. Michal Stark vyhrál časovku i silniční závod v rámci EP v anglickém Kentu.

5.9. Filip Ospalý a Radka Vodičková zvítězili ve finálovém závodě MČR v krátkém triatlonu v Brně. Honza Čelůstka obsadil třetí místo.

1.9. Na MS v cyklistice handikepovaných v Kanadě Michal Stark vybojoval bronzovou medaili v časovce a 5. místo v závodě s hromadným startem, čímž se posunul na 2. místo žebříčku UCI. Poprvé před a po závodech regeneroval pomocí SLS3 (použití v závodě UCI na MS bere jako nedovolenou podporu výkonu) a nemohl si je vynachválit: " Musím hlavně ocenit kompresní podkolenky, které jsi mi poslal. Domnívám se, že k tomuto úspěchu vydatně přispěly. Nekonečný přesu do pořadatelského města jsem zvládnul bez problémů a svůj pohon - pravou nohu - jsem si přivezl jako novou! Po mnoha letech cestování bez otoku a únavy. Totéž jsem praktikoval i ihned po závodech a na cestě zpět. Děkuji!".

29.8. Filip Ospalý si 3. místem v závodě Lifetime Fitness série v Chicagu upevnil 2. příčku v průběžném pořadí a ve finálovém závodě v Chicagu bude útočit na vítězství!

 29.8. Petr Vabroušek vybojoval 3. nejrychlejším časem cyklistiky a 2. časem běhu konečnou 4. příčku, když ve finiši těsně podlehl stříbrnému medailistovi z olympiády v Sydney Stephanu Vuckovicovi z Německa.

29.8. Jana Candrová vyhrála a Karol Džalaj obsadil 4. místo v železňáku v rakouském Podersdorfu.

29.8. Na Mistrovství světa masters MTB ve Francii vybojovala Bohdana Půlpánová ve sjezdu 4 . místo.

28.8. Simona Vykoukalová zvítězila a Petra Krejčová skončila druhá v půlželezňáku Classic Cup na Pilmanovi ve Žďáru nad Sázavou.

23.8. Jarda Brynda zvítězil ve sprint triatlonu v Mělicích.

23.8. Na MTB trati 100km Kola pro život v Karlových Varech vybojovala Bohdana Půlpánová 3. místo.

23.8. V novém půlželezňáku Trisport Days v Třeboni dominovali v mužích Petr Vabroušek a v ženách Jana Candrová před Petrou Krejčovou.

23.8. V běžecké desítce v Třeboni zvítězil Mulugeta Serbessa před Michalem Hášou.

17.-22.8. Tomáš Mical byl členem 4. týmu v nejtěšžím 3denním závodě outdoor adventure v Ledči nad Sázavou - Czech Adventure Race 2010. SLS3 využil při 80km dlouhém treku, na inline a v 190km dlouhé MTB části. Oceňuje předvším komfort a bezkřečový průběh etap, spolu s urychlenou regenerací mezi etapami.

15.8. Tereza Macel suverénně zvítězila v nejtěžším Ironmanu planety - francouzském Embrunmanovi!

15.8. Na polovičním Ironmanu v Doksech zvítězil Jaroslav Brynda.

15.8. Petr Vabroušek obsadil 4. místo na Challenge Ironman Kodaň v Dánsku po maratonské části za 2:46.

8.8. Nově na trhu triatlonové kombinézy, šortky a tílka v prvotřídní kvalitě a za super cenu. Červenobílá a černobílá kombinace. Pro kluby na příští sezonu možnost dodat i s kvalitně provedenými vlastními logy! Taktéž k nám dorazily regenerační elasťáky, vhodné pro použití po opravdu těžkých trénincích a závodech a také k dlouhému cestování.

8.8. Karel Zadák skončil 5. a Honza Kubíček 8. v silné evropské konkurenci na Xterra Czech ve Špindlerově Mlýně.

8.8. Honza Čelůstka obsadil na závodě Světového poháru v triatlonu v Budapešti 7. místo.

8.8. Michal Háša vybojoval zejména závěrečným skvělým během 8. příčku na Mistrovství Světa v kvadriatlonu v Sedlčanech.

7.8. Petr Vabroušek zvítězil na Královském triatlonu v Majetíně.

7.8. Karol Džalaj zvítězil na Mistrovství Slovenska v Ironmanu, 3. místo obsadil MIchal Kulich, 7. Jožka Vrábel a 9. Daniel Palko.

1.8. Na MS v dlouhém triatlonu obsadil Petr Vabroušek 19. místo. Jana Candrová zvítězila v závodě Age-groups!

1.8. Na závodě MČR v Táboře zvítězil Filip Ospalý před Honzou Čelůstkou.

31.7. Luboš Pelánek obsadil 9. místo na cyklomaratonu Okolo Tater.

31.7. Michal Háša dominoval v 6tihodinovém kvadriatlonu Pilsenman v Plzni (plavání, kajak, MTB, běh).

25.7. Po loňském vítězství Terezy Macel na Ironmanu USA v Lake Placid, slavily návleky SLS3 i letos - tentokrát double. V závodě mužů zvítězil američan Ben Hoffman před Petrem Vabrouškem.

24.7. Filip Ospalý zvítězil v závodě MČR v krátkém triatlonu v Mělníku, Honza Čelůstka doběhl na 3. místě.

18.7. Tereza Macelová obsadila 3. místo v legendárním závodě Ironman Challenge Roth.

18.7. Filip Ospalý zvítězil v New York City Triathlonu, 8. místo obsadil Petr Vabroušek.

17.7. Honza Čelůstka obsadil 20. místo v závodě MS v olympijském triatlonu v Hamburku.

17.7. Na Mistrovství Slovenska v půlželezňáku zvítězil Karel Zadák před Karolem Džalajem, v ženách skočila 2. Simona Vykoukalová.

17.7. Tomáš Čelko zvítězil před Pavlem Holcem v běhu na věž kostela v Bielawě v Polsku. 4. místo obsadil ještě Viktor Novotný.

10.7. Filip Ospalý získal skvělé 4. místo v bezhákové sérii krátkých traitlonů v USA v Minneapolis.

10.7. Na půlželezňáku Classic Cup v Olomouci zvítězil Petr Vabroušek a v ženách Petra Krejčová před Simonou Vykoukalovou.

10.7. Na světovém poháru v krátkém triatlonu v Holandsku obsadila 3. místo Radka Vodičková.

4.7. V Českém železném muži v rámci dvojzávodu Bigman Praha zvítězil v novém traťovém rekordu 8:28:53 Petr Vabroušek před Jardou Bryndou a Lukášem Polanem. Druhá pak v ženách skončila Kristýna Lapinová. V celkovém pořadí Czech Bigman zvítězil Petr Vabroušek.

4.7. Na ME v krátkém triatlonu skončil Filip Ospalý 10. a Honza Čelůstka 18. V ženách byla Vendula Frintová 11. a Radka Vodičková 16. Všichni před i po závodě používají kompresní podkolenky SLS3!

3.7. V terénním triatlonu v rámci dvojzávodu Bigman Praha zvítězil Tomáš Jurkovič (SVK) před Petrem Vabrouškem. V ženách zvítězila Kristína Lapinová (SVK).

1.7. Záznam ČT4 ze sobotního MČR najdete na http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/31029737068-triatlon/.

27.6. Na náš trh dorazily první kusy závodního oblečení SLS3 (kombinézy - 3630, šortky - 1980 a tílka - 1760,- Kč). Černo-bílá a červeno-bílá kombinace. K náhledu na www.slstri.com.

26.6. Petr Vabroušek obhájil titul Mistra České republiky v dlouhém triatlonu v Otrokovicích v traťovém rekordu 8:41. Taktéž v ženském závodě suverénně zvítězila uživatelka SLS3 - Jana Candrová.

26.6. Karel Zadák obsadil 3. místo na Mistrovství Slovenska ve sprint triatlonu za dvěma soupeři z Maďarska.

26.6. Tomáš Čelko zvítězil na MSR na trati 400m překážek.

20.6. Česká republika se vrací do nejvyšší atletické ligy po suverénním vítězství týmu v první lize. Totéž se podařilo i družstvu vícebojařek v jejich týmové soutěži.

19.6. Druhé místo v půlželezňáku Lipnoman obsadil Daniel Palko.

19.6. V olympijském triatlonu v Pelhřimově skončil na druhém místě Petr Vabroušek a na 4. pozici Jaroslav Brynda.

18.6. Ve Zlíně se konal běh do schodů RUN-UP a druhé a paté místo braly SLS3 díky Viktoru Novotnému a Pavlovi Holcovi. Petr Vabroušek pomohl 3. místu zlínské verze týdenníku SEDMIČKA.

16.6. Eliška Klučinová si v SLS3 doběhla v závěrečné osmistovce Kladenského sedmiboje pro vítězství a vyrovnání 22 let starého českého rekordu!!!

12.6. Petr Vabroušek zvítězil ve večerním olympijském triatlonu ve Vídni.

12.6. Tomáš Bednář zvítězil ve sprint triatlonu ve Žďáru nad Sázavou.

6.6. Vynikající výkon předvedla Radka Vodičková (28.) a Honza Čelůstka (20.) při závodě MS v krátkém triatlonu v Madridu, kde se poprvé začínají započítavat body do olympijského žebříčku pro Londýn 2012.

5.6. V Mělicích při půlželezňáku Classic Cupu zvítězil Petr Vabroušek, 3. místo pak rovněž v návlecích SLS3 obsadil při své premiéře na dlouhých tratích Ladislav Dvořák z Ekol Elite Triatlon Teamu. I na 4. a 5. místě SLS3 bodovaly v obsazení Karol Džalaj a Jarda Brynda. V ženách přesvědčivě zvítězila Jana Candrová.

5.6. MIchal Háša obsadil 6. místo na ME v kvadriatlonu a přispěl tak k zisku zlata v týmové soutěži.

3.6. V Ostravě se konal první závod seriálu RUN-UP ČR. První tři místa obsadili borci SLS3 v pořádí Tomáš Čelko, Pavel Holec a Viktor Novotný!

31.5. Filip Ospalý při své premiéře na tratích Ironman 70.3 (poloviční IM) použil podkolenní návleky SLS3 při plavání, cyklistice i běhu a suverénně zvítězil před havajským šampionem McCormackem a Mistrem světa Ironman 70.3 Realertem!

31.5. Tereza Macel zvítězila s pomocí SLS3 na Ironman Brazil, Petr Vabroušek obsadil tamtéž 6. místo.

30.5. Viktor Novotný obsadil 2. a Tomáš Čelko 3. místo při světovém poháru v bězích do schodů na Messeturm ve Frankfurtu - 61. pater pod 7 minut!!!

23.5. V půlželezňáku v Bratislavě (první závod Slovenského poháru) obsadili první 4 místa borci SLS3: 1. Petr Vabroušek, 2. Karol Džalaj, 3. Tomáš Bednář, 4. Michal Kulich!

23.5. Na světovém poháru v běhu do schodů v Berlíně skončil na druhém místě Viktor Novotný a na 5. Pavel Holec.

22.5. Druhé místo v závodě Evropského poháru v triatlonu ve slovenském Senci vybojoval Filip Ospalý.

22.5. Tomáš Čelko obsadil 4. místo v běhu na 400m přes překážky na ostravské extralize atletických družstev.

16.5. V závodě Slovenského poháru v duatlonu zvítězil Karel Zadák před J. Ivančem (oba v SLS3).

9.5. Pořadí MČR v maratonu v mužích: 1. Petr Pechek (testuje SLS3), 2. Mulugeta Serbessa (už v nich běhá), 3. Pavel Novák (běžel v SLS3 při mistrovském maratonu). V ženách doběhla na třetím místě Ivana Martincová (rovněž v SLS3).

8.5. Na Krušnomanovi (horský duatlon 10-100-10km) suverénně kralovali Karel Zadák a Jana Candrová (Karel použil SLS3 před a po závodě, Jana i při něm).

1.5. Petr Vabroušek skončil 6. a Karol Džalaj (SVK) 12. na Ironmanu Utah v USA. Oba použili SLS3 na cyklistickou i běžeckou část. Na 2. a 3. místě skončili američan Hoffman a australan Mc Donald - oba rovněž v podkolenkách SLS3!

25.4. Karel Zadák zvítězil v závodě Slovenského poháru v duatlonu v Branově.

25.4. Honza Čelůstka zajel v Japonsku na SP v triatlonu životní výsledek - 8. místo!

25.4. Tomáš Blaha (AK Kroměříž) si doběhl pro 3. místo na Mistrovství ČR v půlmaratonu.

25.4. Michal Kulich (Slovensko) se s pomocí SLS3 na Ironmanu v JAR kvalifikoval vynikajicim 3. místem na havajského Ironmana!

24.4. Hanácký půlmaraton Olomouc - SLS3 vybojovaly první dvě místa: 1. Petr Vabroušek, 2. Aleš Dedek.

24.4. V životní formě a kompresních podkolenkách SLS3 zvítězil Lukáš Slatinský v duatlonu Pernštejnské peklo.

17.4. Tomáš Blaha z AK Kroměříž obsadil s pomocí SLS3 druhé místo v silné konkurenci na tradiční Veřovské desítce. Podlehl jen svému oddílovému kolegovi Jakubovi Bajzovi.

17.4. V Pelhřimově při lize atletů na 10km si v SLS3 pro vítězství premiérově doběhla Vanda Březinová-Kadeřábková, třetí místo mezi muži pak obsadil ředitel závodu Marcel Brož, 4. skončil Petr Špůrek. 

 16.-18.4. Ve Sportcentru Průhonice proběhne veletrh tenisu a raketových sportů. Podkolenky SLS3 budou vystavovány na stánku pořadatele Czech Tennis Agency. Přijďte si je prohlédnout a vyzkoušet. Právě tenis je jedním ze sportů, u kterých se jejich výhody projeví maximálně!

7.4. Na český a slovenský trh dorazila novinka, kterou si někteří zákazníci (triatlon, inline,...) vyžádali - podkolenní návleky v černé barvě - stejně jako u bílé varianty jsou k dostání ve dvou velikostech SM a ML.

28.3. Vendula Frintová jako první češka v historii zvítězila v závodě SP v krátkém triatlonu v Austrálii!

28.3. Petr Vabroušek vybojoval na bratislavském City Marathonu celkovou 7. příčku.

22.3. Část úspěšné české atletické výpravy na MS v Dauhá 2010 (Roman Šebrle, a 4x400m ženská štafeta) testuje podkolenky SLS3. První ohlasy jsou velmi příznivé, na letním ME už by jim měly pomáhat k ještě lepší výkonům...

21.3. Filip Ospalý při své premiéře na trati půlmaratonu v závodě v Palma de Mallorca vybojoval 6. místo ve skvělém čase 1:09:25.

13.3. Na hvězdami nabitém triatlonu v Abu Dhabí vybojovala Tereza Maclová 10. a Petr Vabroušek 14. místo na netradičních tratích 3km plavání, 200km kolo a 20km běh.

7.2. Vendula Frintova absolvovala v Austrálii první ostrý test sezony a výsledkem bylo 5. místo v závodě Gatorade series v Queenslandu.

16.1. Sezonu 2010 zahájil 4. místem na Challenge Ironman Nový Zéland Petr Vabroušek.

26.12. Honza Čelůstka zvítězil v rámci přípravy v silné konkurenci na zlínském Mikulášském běhu.

6.12. Radka Vodičková zvítězila v prestižním Laguna Phuket triatlonu v Thajsku, Tereza Macel tamtéž obsadila 4. místo.

5.12. Dalším 10. místem na Ironmanu v Austrálii uzavřel letošní úspěšnou sezonu Petr Vabroušek.

22.11. 10. místo v závodě Ironman Arizona z 2900 startujících obsadil v SLS3 závodící Petr Vabroušek, který se čerstvě zotavoval s prodělané virózy.

15.11. V duatlonovém závodě světové série Powerman v Malajsii suverénně zvítězila Radka Vodičková - od startu až do cíle v SLS3!

8.11. Triatlonistka Lenka Fanturová podala v SLS3 skvělý výkon na Velké Kunratické, kde obsadila v hlavním závodě výborné celkově druhé místo.

7.11. Petr Vabroušek si doběhl pro 3. místo na Memoriálu Josefa Podmolíka v půlmaratonu v Otrokovicích.

18.10. Vendula Frintová zvítězila v závodě Světového poháru B v Hong Kongu, Radka Vodičková skončila v Barceloně druhá. Obě využívají v předzávodní přípravě i pozávodní regeneraci podkolenky SLS3.

10.10. Firma SLS3 přišla s limitovanou sérií podkolenek pro havajské Mistrovství světa Ironman. V omezeném množství budou dostupná i pro české a slovenské zákazníky - náhled na http://www.slstri.com/news.html. Cena zůstává i u tohoto modelu na 990,- Kč.

10.10. Fantastický úspěch pro Terezu Macel na Havaji - v Kanadě žijící češka reprezentující mezinárodní tým Bike Boutique obsadila na Havaji 4. místo! I k tomuto výsledku jí, tak jako po celou sezonu 2009, pomohly podkolenky SLS3.

3.10. V nabité konkurenci světové špičky obsadil Filip Ospalý 3. místo na triatlonu v Los Angeles (3500 startujících). K předzávodní přípravě i pozávodní regeneraci použil SLS3.

3.10. - 4.10. SLS3 zcela dominuje celkovému pořadí elitní kategorie Českého poháru inline. Dvojice Milan Križan a Mathieuw Grangirard se podělila o první dvě místa. Svou dominanci potvrdili vítězstvími v obou víkendových závodech v Opavě a v Pardubicích.

20.9. Na startu Pražské MTB padesátky se v SLS3 objevila Bohdana Půlpánová a suverénně zvítězila.

13.9. Na MR v Inline půmaratonu v Plzni obsadili jezdci týmu Rollerblade, obouvající návleky SLS3 všechna 3 místa na bedně v pořadí 1. Krupka, 2 Križan (SVK) 3. Grangirard (FRA)!

13.9. Petr Vabroušek si 7. místem na Ironmanu ve Wisconsinu zajistil již svůj 12. profesionální start v řadě na Ironmanu Havaj (pro rok 2010). Tentokrát použil návleky SLS3.

12.9. Jana Candrová zvítězila v Klasik Duatlonu v Příbrami, Lukáš Slatinský obsadil 3. místo.

5.9.  Petr Vabroušek si v Teplicích připsal už svůj 6. titul Mistra ČR v dlouhém triatlonu. Také díky SLS3 to nohy stále zvládají v pohodě. Pro 2. místo v ženách si v SLS3 doběhla Jana Candrová. V mužích pak ještě Jarda Brynda pro 3., Michal Kulich pro 4. a Tomáš Bednář pro 5. místo. Stříbrnému Rudovi Coganovi v nich alespoň podávala občerstvení jeho přítelkyně Kristýna:-).

5.9. Martin Věžník zvítězil s pomocí SLS3 v mezinárodním Mistrovství Slovenska v duatlonu.

30.8. Tereza Macel pokračuje ve snových výkonech a rozdílem třídy vyhrává s podkolenkami SLS3 Ironman Kanada.

29.8. Další přípravný půlželezňák - další vítězství. Petr Vabroušek vyhrál Pilmana ve Žďáru. Podkolenky tentokrát použil už v plavecké části a nemusel tak ztrácet čas v depech. Závody mimo Český pohár v triatlonu toto nezakazují.

22.8. Na půlželezňáku Doksyman zvítězil Petr Vabroušek před Jardou Bryndou. Petr použil celé podkolenky a Jarda podkolenní návleky SLS3.

22.8. Filip Ospalý a Radka Vodičková vybojovali prvenství v závodě Evropského poháru v Karlových Varech. Oba používejí podkolenky SLS3 v předzávodní přípravě i pozávodní regeneraci.

15.8. Svou premiéru na nejtěžším Ironmanu světa - Embrunmanu ve Francii si odbyl Josef Vrábel. V závodě se 188km kola a převýšením 5000m dokázal dokončit v čase pod 12 hodin, a to jen týden po Slovakmanovi v Nitře, kde dokončil v čase 9:29. Netřeba ani dodávat, že jak v obou závodech, tak i před nimi a po nich využil kompresní podkolenky SLS3!

8.8. Skvělé druhé místo na Ještěd Tour MTB v rámci seriálu "Kolo pro život" vybojovala s pomocí SLS3 Bohdana Půlpánová v kategorii ženy Elite.

26.7. Tereza Macelová (v Kanadě žijící, ČR reprezentující) suverénně zvítězila na Ironmanu USA v Lake Placid. Do cíle ji steně jako 6. Petra Vabrouška a 11. Janu Candrovou přinesly kompresní podkolenky SLS3!

12.7. Petr Vabroušek dokončil na největším závodě mimo Havaj v německém Rothu na 10. místě v druhém nejlepším čase české i jeho historie 8:15:03. K čistému času maratonu 2:43:30 mu dopomohly i podkolenky SLS3, které tradičně použil už při cyklistické části (4:30).

12.7. Bohdana Půlpánová i přes krátké zabloudění na trati stihla ještě vybojovat bronz při Praha-Karlštejn MTB Tour v rámci seriálu Kolo pro život.

11.7. V závodě Classic Cup Litovel Half Ironman suverénně zvítězila Jana Candrová.

5.7. Lucka Zelenková vytvořila časem 9:07 nový český rekord na tratích Ironmana (3. místo při Ironmanu Rakousko). Vítězství získala rovněž v podkolenkách SLS3 novým traťovým rekordem a nejlepším časem roku britka Bella Bayliss.

5.7. Bohdana Půlpánová si dojela i s pomocí SLS3 podkolenek pro druhou příčku na nejdrsnějším MTB maratonu u nás - Drásalovi.

21.6. Opět to vyšlo a 3. místo si Petr Vabroušek veze i z Ironmana v Japonsku (tentokrát nepoužil návleky, ale celé podkolenky). Celkově 30. příčku a 2. místo ve své kategorii si v návlecích SLS3 připsal i Pavel Kašpárek, který se tím také kvalifikoval na Ironmana na Havaji.

21.6. Jana Candrová poprvé vyzkoušela podkolenky SLS3 na cyklistickou i běžeckou část a bylo z toho vítězství a nový traťový rekord na Moravaiamanovi v Otrkovicích!

31.5. Další Ironman bedna pro SLS3 - Ironman Brazil, 3. místo - Petr Vabroušek.

23.5. Filip Ospalý i Vendula Frintová dominovali nabitému startovnímu poli při mezinárodním Mistrovství Slovenska ve sprint triatlonu v Senci. Mezi hobíky obsadil mezi 90. závodníky celkově 3. místo domácí Daniel Palko.

10.5. Mathieu Grandgirard a Milan Križan z Rollerblade teamu poprve vystartovali v podkolennich návlecich SLS3 a zcela dominovali startovnímu poli na prvním závodě Českého poháru! Výsledky 1. Mathieu Grandgirard (Rollerblade, Francie) 38:32,172, 2. Milan Križan (Rollerblade, Slovensko) -0,168, 3. Bartosz Chojnacki (Polsko, Ambra Cekol Wilanow) -34,755.

1.5. Naše triatlonová špička se zůčastnila prvního závodu MS v triatlonu v Koreji. Všichni tři závodníci, kteří používají SLS3 bodovali - Vendula Frintová jako 9., Filip Ospalý na 20. příčce a Honza Čelůstka jako 40.

19.4. IRONMAN ČÍNA - 3. místo Terezy Macel a 7. místo Petra Vabrouška. Daniel Palko se 5. místem ve své age group zatím nejvíce přiblížil havajské kvalifikaci. Všichni závod absolvovali v SLS3.

19.4. MČR v Aquatlonu v Pardubicích - Mistrem republiky se po suverénním výkonu na běžecké části stal Filip Ospalý. 10km zvládl s pomocí kompresních podkolenek SLS3 za 31:00 v tréninkovém tempu.

5.4. IRONMAN JIŽNÍ AFRIKA - S podkolenními návleky se na startu i v cíli objevila vítězka závodu Lucie Zelenková, která s pomocí SLS3 vylepšila také dosavadní traťový rekord Natashy Badmannové. Mezi muži přinesly návleky SLS3 do cíle na 3. místě Petra Vabrouška a a podkolenky SLS3 loňského vítěze Stephana Baylisse na 4. místě. 

 10.1. Skvělou sezonu s kompresními podkolenkami mají za sebou i naše atletky ze skupiny "Rychlý holky". Především vybojovaly senzační bronzové medaile na MS v Dauhá na 4x400m. Zuzana Bergrová k tomu vybojovala ještě stříbro na ME družstev v Budapeši a titul Mistryně ČR na 400m překážek, Zuzana Hejnová vítězství na halovém ME družstev, 2. místo v seriálu Diamond League a je držitelkou národního rekordu. Denisa Rosolová Štěrbová přidala 5. místo na ME v Barceloně, vítězství na Zlaté tretře v Ostravě a titul na MČR na 200m. Eliška Klučinová pak vyrovnala národní rekord při vítězství na TNT fortuna meetingu v Kladně, obsadila 7. místo na ME a obsadila 8. místo na prestižním vícebojařském meetingu v Gotsizu.

5.1.Párová čtyřka lehké váhy ve složení Aleš Suský, Jiří Fáber, Jakub Atarasia a Milan Viktora vybojovala s pomocí SLS3 v sezoně 2010 titul Mistrů ČR U23 a stříbrné medaile v elitní kategorii. K tomu přidali 13. příčku na Mistrovství Světa!

4.1. Jeden z historicky nejúspěšnějších sprinterů ČR Jiří Mužík se s pomocí podkolenek a elasťáků SLS3 bude po vleklé sérii zranění snažit vrátit na atletické ovály. Držíme palce!
2.1. Jiřina Kociánová suverénně zvítězila v novoročním půlmaratonu v Tuřanech. 
31.12. Na Silvestrovském běhu v Oseku obsadil 2. místo Aleš Dedek a 3. místo Petr Vabroušek. 
21.12. Prvních pět míst v anketě o Triatleta roku obsadili zástupci SLS3 týmu (Ospalý, Vabroušek, Čelůstka, Vodičková, Frintová)!
28.11. Petr Vabroušek ukončil sezonu 7. místem na Ironmanu v Mexiku.

VYBRANÉ PRODUKTY

Návleky na stehna

Návleky na stehna
Vynikající na regeneraci po těžkých závodech (obzvláště sebězích), lze použít i pod elasťáky pro samotný závod. Vyrobeno z FIR keramických vláken, která aktivují vodu v buňkách pro urychlenou regeneraci na buděčné úrovni. Cena 1190,- Kč.více

Podkolenky černé

Podkolenky černé
Tmavá varianta podkolenek je vhodná zejména pro civilní použití (manažeři, plesy, cestování,...). Dodávají se ve všech čtyřech velikostech. S/XS do EUR 38 S/M 38-43 M/L 43-45 L/XL nad 45 Cena: 990,- Kčvíce

Podkolenky polstrované

Podkolenky polstrované
Nový model podkolenek určených zejména pro běhání přichází s důkladně propracovanou a vyztuženou patou i špičkou. Jen v bílé barvě. Cena na českém trhu beze změny!více

Podkolenky s motýlky

Podkolenky s motýlky
Módní verze kompresních podkolenek s plnou funkčností. Velikosti XS-SM-ML. Cena 990,- Kč.více

Podkolenní návleky bílé

Podkolenní návleky bílé
Nová verze podkolenních návleků je k dispozici ve dvou barevných provedeních (bílá a černá) a 3 velikostech. Výroba bezešvou technologií TEKWEB zajišťuje velmi příjemné nošení a vysokou životnost. Jsou určeny především pro krátký a střední triatlon, ale často je využívají také atleti, jezdci inline a další sportovci, kteří si nechávají dělat obuv namíru naboso. Je možné je při triatlonu použít už při plavecké části pod neopren a tak ušetřit čas v depu. Velikost 3 155-172 cm Velikost 4 170-182 cm Velikost 5 180-190 cm Cena 990,- Kč.více

Podkolenní návleky zelené

Podkolenní návleky zelené
Nová verze podkolenních návleků je k dispozici ve 3 velikostech. Výroba bezešvou technologií TEKWEB zajišťuje velmi příjemné nošení a vysokou životnost. Jsou určeny především pro krátký a střední triatlon, ale často je využívají také atleti, jezdci inline a další sportovci, kteří si nechávají dělat obuv namíru naboso. Je možné je při triatlonu použít už při plavecké části pod neopren a tak ušetřit čas v depu. Velikost 3 155-172 cm Velikost 4 170-182 cm Velikost 5 180-190 cm Cena 990,- Kčvíce

Nahoru